Przeciwwskazania
 
Tak  jak  w  przypadku  wszystkich  innych  systemów  oraz  metod  wybielania,  również  przy  stosowaniu  preparatów Nite White ACP oraz Day White ACP u niektórych pacjentów może pojawić się przejściowy problem z nadwrażliwością. Nie jest jednak oznaką tego, że z zębami dzieje się coś złego, a jedynie naturalną reakcją zębów na ich penetrację przez preparat wybielający. Niestety nadwrażliwość występująca w trakcie i po zabiegu jest sprawą bardzo indywidualną i ciężko jest przewidzieć kiedy oraz w jakiej formie się ona pojawi. Są jednak schorzenia o których powszechnie wiadomo, że mogą taką nadwrażliwość spotęgować.
Dlatego tak istotną kwestią jest odpowiedni dobór pacjentów. Jest to kluczowy element przy kontrolowaniu nadwrażliwości. Wszystkie najbardziej istotne publikacje z tego zakresu zalecają, że powinno się zdyskwalifikować pacjentów, którzy:

1) cierpią na przewlekłe schorzenia periodontologiczne
2) mają mocno starte zęby
3) u których występują mikro-przecieki wokół wypełnień
4) mają silny odruch wymiotny albo problemy z oddychaniem
5) mają niewyleczone ubytki
6) lub też z jakiś innych powodów mają niezdrową jamę ustaną.

Wszystkie wymienione wyżej schorzenia należy zupełnie wyleczyć przed zezwoleniem pacjentowi na poddanie się zabiegowi wybielania.
Nadwrażliwość to również jeden z tematów, który niewątpliwie należy również poruszyć z pacjentem podczas wizyty diagnostycznej. Poinformuj pacjenta, że nadwrażliwość pochodzi od nerwu zęba, który jest pobudzany przez nadtlenek wodoru. Dlatego też, nadwrażliwość zębów może utrzymywać się od 24 do 48 godzin po zakończeniu zabiegu. Może ona objawiać się stłumionym bólem całego łuku zębowego, lub też bólem punktowym tzw. „ukłuciem”. Niezwykle istotne jest aby pacjent wiedział, że NIC ZŁEGO nie dzieje się z jego zębami, a mogąca się pojawić reakcja jest tylko odwracalnym zapaleniem miazgi zęba.

Nite White ACP oraz Day White ACP to jedyne preparaty dostępne na rynku, które zawierają już w sobie 3 związki przeciwdziałające nadwrażliwości: azotan potasu, fluor oraz amorficzny fosforan wapnia (ACP). Żadne inny preparat wybielający nie zawiera jednocześnie tych wszystkich trzech, niezwykle efektywnych w działaniu, składników. Więcej informacji na temat działania formuły amorficznego fosforanu wapnia znajdziesz w dziale „O wybielaniu zębów”.

Preparaty zyskały wszystkie niezbędne certyfikaty, pozwalające na ich sprzedaż i stosowanie w Unii Europejskiej już od ponad 12 lat.

Przeciwwskazania
 
Tak naprawdę nie ma poważnych, stwierdzonych klinicznie przeciwwskazań do stosowania preparatów wybielających. Ważne jest jednak aby pacjent poddający się zabiegowi był w dobrej kondycji zdrowotnej.

Wszystkie z naszych preparatów bezwzględnie nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia. Na tej grupie pacjentek nie prowadzono żadnych badań klinicznych dlatego dla pełnego bezpieczeństwa nie powinny one w okresie ciąży oraz okresie karmienia poddawać się zabiegowi wybielania.

Z zabiegu wybielania należałoby ponadto wykluczyć osoby posiadające niezabezpieczone ubytki (próchnica) oraz dużą ilość wstawionych wypełnień (po zakończonym zabiegu pacjent musiałby je wszystkie wymienić). Stosowanie preparatów nakładkowych może być również bardzo uciążliwe a czasami nawet niemożliwe dla osób posiadających silny odruch wymiotny. Ze względu na konieczność noszenia nakładek z żelem na zębach pacjenci Ci muszą sami podjąć decyzję czy będą w stanie zaakceptować takie warunki czy nie.

Nie istnieją również żadne formalne ograniczenia dotyczące minimalnego wieku pacjentów poddających się kuracji wybielania. Właściwie każdy kraj rozstrzyga tą kwestię samodzielnie i nie ma jednej powszechnie obowiązującej „granicy”. W Polsce zaleca się aby zabiegowi poddawane były wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Podyktowane jest to jednak wyłącznie względami natury prawnej ponieważ wielu pacjentów, którzy nie osiągnęli jeszcze pełnoletniości przeszło pomyślnie zabieg.
Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,