Hello, Supra Shoes promo code Hollister Paris its nice chip of writing on the heading of media print, Chanel Espadrilles sale Amazing video, Hollister Pas Cher This chip of writing aboard the heading of Search engine marketing namely actually fastidious one, Hollister France Soldes There are likewise so many movie uploading websites, chanel espadrilles Google weblog likewise come fast amid quest engines too. http://www.cadomel.co.uk On every weekend, chanel espadrilles for saleCan you differentiate us more almost this? I'd absence apt find out some additional information.
O wybielaniu zębów - Nite White Day White - Kursy stomatologiczne, szkolenia stomatologiczne, laser diodowy - Ars Dental

O wybielaniu zębów

Nadtlenek wodoru (hydrogen peroxide HP) i nadtlenek karbamidu (carbamide peroxide CP) to czynniki aktywne, które wybielają zęby. Obydwa nadtlenki rozpadają się na wolne rodniki. Te związki są bardzo silnie reaktywne, dzięki czemu po zetknięciu z powierzchnią zębów od razu przyłączają się do znajdujących się w strukturze zębów podwójnych wiązań węglowych. Wiązanie te są odpowiedzialne za większość przebarwień znajdujących się na zębach. Podczas procesu wybielania, podwójne wiązania węglowe albo rozpadają się zupełnie (tworząc dwa mniejsze cząsteczki) lub reagują w taki sposób, że tworzą pojedyncze wiązanie węglowe. Te przekształcone cząsteczki dzięki temu procesowi stają się jaśniejsze, dzięki czemu zęby wyglądają na bielsze.

 
Nadtlenek wodoru (HP) vs nadtlenek karbamidu (CP)

Nadtlenek wodoru (HP) ulega całkowitemu rozpadowi w ciągu zaledwie 60 minut. Jedynie podczas tego czas zęby podlegają reakcji wybielania. Nadtlenek karbamidu (CP) rozpada się zaś najpierw nadtlenek wodoru i mocznik (urea), co wydłuża jego działanie nawet do 6 godzin. Dzięki spowolnieniu procesu utleniania w preparatach z nadtlenkiem karbamidu można było obniżyć stężenie zawartego w nich żelu oraz wydłużyć czas całej kuracji, co pozwoliło w znaczy sposób zwiększyć komfort zabiegu.

Zabieg wybielania nakładkowego

Zabieg profesjonalnego wybielania zębów najczęściej rozpoczyna się od wizyty diagnostycznej w gabinecie stomatologicznym. Podczas tej wizyty należy określić kolor zębów pacjenta oraz na jego podstawie dobrać najbardziej odpowiedni preparat (patrz „Przewodnik po preparatach”). Podczas tej samej wizyty należy również pobrać wycisk zębów pacjentów, który posłuży do wykonania indywidualnej nakładki za pomocą, której pacjent będzie później aplikował preparat.

 

                                                      nakładka wybielająca

 

Podczas drugiej wizyty lekarz przekazuje pacjentowi wspomnianą wcześniej indywidualnie przygotowaną dla niego nakładkę oraz preparat do wybielania. Należy również szczegółowo poinformować pacjenta o tym w jaki sposób stosować preparat. W każdym naszym zestawie wybielającym znajduje się instrukcja zarówno dla lekarza jak i pacjenta.
 
Cały proces wybielania tak naprawdę odbywa się w domu, jego efekty jednak powinny być kontrolowane co kilka dni lekarza przeprowadzającego zabieg.

 

 

         

             zęby przed wybielaniem                                                   zęby po wybielaniu

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.